ویدیو

‎ میزان صادرات وعواید ملی کشور در سال مالی ۱۳۹۶ افزایش یافته است

 

faceBook icon twitter icon flicker icon youtube icon
تعهد وزیران دفاع ناتو برحمایت از تلاش های صلح افغانستان وپلان چهار ساله وزارت دفاع ملی PDF چاپ نامه الکترونیک
  
يكشنبه 21 عقرب 1396 ساعت 16:49

وزیران دفاع ناتو برای کمک به تأمین صلح در افغانستان وهمکاری برای عملی شدن پلان چهارساله وزارت دفاع ملی تأکید کرده اند. آنان همچنان از مقام های  پاکستانی خواسته اند که از تروریزم حمایت نشود وبه لانه های امن تروریستان در آن کشور نقطه پایان گذاشته شود. دگر جنرال ارکان حرب طارق شاه بهرامی، سرپرست وزارت دفاع ملی که روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری در مرکز اطلاعات ورسانه های حکومت، نتایج کنفرانس هفته گذشته وزیران دفاع ناتو را بیان می کرد، نتایج آن را مثبت ارزیابی کرد و افزود: موضع افغانستان از لحاظ نظامی وسیاسی در آن کنفرانس برحق وبرجسته بود.

آقای بهرامی گفت در نشست جداگانه ای که به هدف تأمین امنیت شمال افغانستان به رهبری وزیر دفاع آلمان برگزار شده بود، افزون بر وزیر دفاع آلمان وزیران ۱۸ کشور عضو ناتو وحمایت قاطع، بر حمایت نیروهای امنیتی ودفاعی درشمال افغانستان نیز بحث کردند.

کنفرانس وزیران دفاع ناتو روزهای چهارشنبه وپنجشنبه هفته گذشته در بروکسل برگزار شد وافغانستان موضوع مورد بحث روز دوم این کنفرانس بود. دگرجنرال طارق شاه بهرامی، سرپرست وزرات دفاع ملی در رأس هیئتی از افغانستان در این نشست حضور داشت.
###